M & D

M & D

Cały tydzień poprzedzający sesję – lało ogromnie. Już powoli traciłam nadzieję, że sobota będzie deszczowa i nici z naszej sesji. Wstałam rano i powitało mnie piękne słońce, czego człowiek mógłby chcieć więcej? (no może jeszcze Mustanga w garażu, ale to też da się zrobić :))

Zobaczcie zdjęcia i poczytajcie trochę o tym, co się działo! 🙂

 

Myśl o sesji stylizowanej urosła w mojej głowie po warsztatach u Kasi i Jacka Siwko. Czasami człowiek potrzebuje takiego podpalenia, uwierzenia we własne możliwości. Do tego wszystkiego jeszcze była potrzebna zdolna ręka Zuzi z kwiaciarni Zuz’Art, która ‘ubrała’ w kwiaty naszą sesję.

Monika i Dawid – jako Para Młoda spisywali się rewelacyjnie! Tym bardziej, że to wszystko przed nimi, ale dzielnie i z uśmiechem, w słonku, przy stodole dawali radę.

Oczywiście nie mogło zabraknąć dodatków: zaproszenia oraz menu w minimalistycznym stylu z dodatkiem zieleni wykonała Monika z pracowni: momodeco.

Bukiet z lwich paszczy idealnie nadawał się na tło dla klasycznych obrączek z białego złota.

Cała ekipa + rodzinka, która udostępniła nam stodołę – czekała na degustację tortu bezowego. Sama jestem w szoku, że dałam radę wykonać takie cudo. Scrammy! (nie tyle, że ładne wygląda, to jeszcze dobrze smakuje! Wyrzut insuliny gwarantowany!)

O dekoratorską stronę zadbała Zuzia.

Piękną, szarą sukienkę z trenem zaprojektowała i uszyła Monika.

 

 

Modele: Monika i Dawid

Kwiaty: Zuzia & Zuz’Art

Zaproszenie: Monika & momodeco

Make up: Monika & Atre’M

Suknia: MALGRABM

Foto: Migawka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *