przygotowania

Długo zbierałam się, żeby napisać ten post (tylko dlatego, że pisanie chyba nie jest moją mocną stroną), ale w końcu po kilku porankach edytowania, jest post przygotowujący do sesji 🙂

 

Sesja rodzinna/narzeczeńska/miłosna:

przy LETNICH i WIOSENNYCH plenerach najlepiej wybrać coś kojarzącego się z latem: biel, błękity, koronki, słomkowe kapelusze. Coś co lubicie, w czym czujecie się dobrze. Jeśli jest naprawdę cieplutko, postawcie na zwiewne materiały, które nie będą krępować ruchów a przy okazji, gdy zawieje wietrzyk będą przyjemnie chłodzić.

2lato

2lato2

 

 

JESIENIĄ, kiedy liście opadają, słońce ma ciepły, pomarańczowy odcień, najlepiej ubrać się w burgundy, brązy, ciepłe beże. Grube swetrzyska, gęste sploty, kraty. To wszystko kojarzy się z ciepłem, powrotem do lata i przygotowaniem do zimy.

2jesien

2jesien2

 

ZIMA: panują granaty z szarością, wojskowa zieleń. Obowiązkowo: czapki, szaliki, koce, pledy. Płaszcze.

2zima

2zima2

 

SESJE DZIECIĘCE:

mają swoje zasady. Wszystko ustalane jest indywidualnie: czy tła na których wykonujemy zdjęcia, konkretne sukienki czy spodnie 😉

SESJE NOWORODKOWE:

wszystkie dodatki do zdjęć maluszka posiadam, więc się nie martwcie. Jeśli chodzi o ujęcia rodzinne: preferuję gładkie ubrania w szarościach/bielach bądź czerni.

 

Mam nadzieję że nieco Wam pomogłam, jeśli chodzi o ubiór na sesje zdjęciowe.

W razie pytań, przed każdą sesją jestem do  dyspozycji, czy to drogą mailową czy telefoniczną. Możemy ustalić wszelkie szczegóły, więc zapraszam!

 

Pozdrawiam serdecznie!

migawka

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *